Často Kladené Otázky

AKÝ JE ROZDIIEL MEDZI TWX AUTO A ĎALŠÍMI POPULÁRNYMI ZNAČKAMI?


Vďaka špeciálne vytvorenej zmesi polymérov vytvárajú naše produkty hladký, lesklý povrch a ochranu pred hmyzom, škvrnami od vody a špinou z ulíc. Obyčajné vosky a tmely na autá sa v priebehu týždňov vyzmývajú alebo ošúchajú a neposkytujú rovnakú úroveň ochrany. Produkty TWX Auto posilňujú a ochraňujú mesiace, nie len týždne.


EXISTUJE RIZIKO POŠKODENIA AUTA POUŽÍVANÍM NAŠICH PRODUKTOV? 


Keď sa používa tak, ako je uvedené, naše produkty dokážu odstrániť špinu z povrchu vozidla bez škrabancov alebo odrenín.


SÚ VAŠE PRODUKTY ŠETRNNÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU A NETOXICKÉ?


Sme hrdí, že vám môžeme predstaviť produkty na starostlivosť o auto vysokej kvality, ktoré sú zároveň úplne šetrné k životnému prostrediu. Všetky naše zložky sú netoxické a biologicky odbúrateľné na 100 percent. Taktiež neobsahujú nešetrné kyseliny a toxické rozpúšťadlá a vôbec neobsahujú kyselinu fluorovodíkovú alebo sírovú.AKO ČASTO BY SOM MAL POUŽÍVAŤ PRODUKTY TWX AUTO NA MOJE VOZIDLO?


To závisí od vašich miestnych poveternostných podmienok a od toho, kde parkujete svoje auto. Pri silných dažďoch bude pre lepší efekt pravdepodobne potrebná opätovná aplikácia. AKÝ JE ČAS DORUČENIA


Doručenie objednávok môže trvať od 1-4 pracovných dní (okrem sviatkov a víkendov) v závislosti na vašej krajine. Spracovanie objednávky sa skladá z vyzdvihnutia, zabalenia a pripravenia objednávky na dovoz. Vaša objednávka sa považuje za "dodanú" vtedy, keď kuriér vyzdvihne objednávku a doručí ju na vašu adresu. Prosím, uistite sa, že niekto bude môcť vyzdvihnúť vašu objednávku v čase medzi 09:00 a 18:00 hod.


AKÉ SÚ METÓDY PLATBY?


Ponúkame bezpečnú platbu – na dobierku – zaplatíte až keď obdržíte svoju objednávku, žiadne platby alebo prevody vopred.


MÔŽEM ZRUŠIŤ ALEBO ZMENIŤ OBJEDNÁVKU?


Nie, keď už spravíte objednávku, nie sme schopní zrušiť vašu objednávku alebo spraviť akékoľvek zmeny. Prosíme vás, ešte predtým ako dokončíte vašu objednávku sa uistite, či sú všetky informácie správne. 


PONÚKATE NEJAKÉ ZĽAVY ALEBO PROMO? 


Áno, ponúkame zľavy a špeciálne promo. Najlepší spôsob, ako o nich zostať informovaný je sledovať nás na Facebooku a kontrolovať naše webové stránky.ČO ROBIŤ, AK MI V OBJEDNÁVKE CHÝBA PRODUKT?


Prosíme vás, skontaktujte Zákaznícky servis a požiadajte ich o ďalšiu asistenciu. Akýkoľvek chýbajúci výrobok (výrobky) musí byť nahlásený do 14 dní od doručenia.  


KÚPIL SOM SI PRODUKTY TWX AUTO Z INEJ STRÁNKY/OBCHODU, MÔŽETE MI AJ TAK POMÔCŤ?  


Je nám to ľúto, ale jediné miesto, kde môžete nájsť naše produkty, je na našej oficiálnej webovej stránke. Akékoľvek iné miesta, kde sa predávajú sú neoficiálne a môže sa jednať o napodobeninu, takže vám za ne nemôžeme ručiť. 


PONÚKATE "OSOBNÉ VYZDVIHNUTIE" ALEBO "ODBERNE MIESTA"? 


Nie, jediná možnosť doručenia je dovoz na vašu adresu. MÔŽU SA PRODUKTY TWX AUTO POUŽÍVAŤ BEZ VODY?


Áno! Všetky naše produkty – spreje, gély, sa môžu používať bez vody. Zloženie našich produktov účinkuje prostredníctvom zaobalenia a lubrikovania špiny a nečistôt, vďaka čomu sa ľahko vyčistia bez akejkoľvek námahy. Keď sa už raz špina na vašom vozidle zaobalí, nemá žiadnu inú možnosť, iba sa prilepiť na mikrovláknovú utierku, vďaka čomu zostane váš povrch hladký a čistý.