RÝCHLE DORUČENIE – do 4 dní

CHRÁŇTE SVOJE OKNÁ NA AUTE AKO NIKDY PREDTÝM!

TWX® Auto Windows vytvára vrstvu nano častíc, ktoré odpudzujú vodu a zabezpečujú, že vaše okná na aute budú nesmierne hydrofóbne a čisté. Dážď a drsné počasie už nepredstavujú problém a vďaka lepšej viditeľnosti môžete jazdiť bezpečnejšie!


 Ultra hydrofóbne  Odpudzuje z vašich okien vodu a zabezpečuje, že budú čisté a bez škvŕn
 
Zlepšuje viditeľnosť za každých poveternostných podmienok

 Celkom jednoduché použitie

 

Ultra trvácna ochrana s jednoduchým použitím a rýchlym nanesením vo forme spreju. Rozlúčte sa s vodnými škvrnami a špinou, pretože čistenie vašich okien bude jednoduché a navyše tiež rýchlo vyschnú.

TWX® Auto Windows Vodu odpudzujúca nano vrstva pre okná je najúčinnejšia a najtrvácnejšia ochranná vrstva na sklo na svetovom trhu! Ultra tenká formula odpudzujúci vodu obmedzuje hromadenie špiny a prachu na sklách auta a zabezpečuje, že vám pred očami doslova zmizne.

Nano štít chráni sklo pred špinou, škvrnami a ťažkým dažďom. Prípravok bol podrobený testom odolnosti, ktoré potvrdili, že vydrží extrémne teploty a náročné podmienky.14 dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite od TWX Auto. A ak nie ste úplne spokojný so svojim nákupom, budeme vám plne refundovať vaše peniaze alebo vám zameníme tovar. Všetko čo požadujeme je, aby ste kontaktovali naše zákaznícke služby a potom nám naspäť vrátili produkt

Viditeľnosť počas šoférovania cez deň a v noci sa zvyšovaním priehľadnosti skla výrazne zlepšuje. Obnovte priehľadnosť svojho skla na aute a jazdite tak znova bez obáv!


NÁVOD NA POUŽITIE:

1. Pred nasprejovaním sa ubezpečte, že povrch skiel na vašom aute je suchý a čistý. 

2. Nasprejujte na okná na aute, ktoré chcete chrániť. 

3. Jemne zotrite pomocou čistého uteráka z mikrovlákna. 

4. V prípade potreby proces opakujte. Vhodné na použitie na autách, dopravných vozidlách, člnoch, lietadlách, sprchovacích kútoch, oknách, zrkadlách a akýchkoľvek iných sklenených povrchoch.


DOPRAVA JE ZADARMO

Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Pri každej objednávke, s celkovým počtom 2 alebo viac kusov produktu, dostanete dovoz zdarma. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

TWX® Auto Windows Vodu odpudzujúca nano vrstva pre okná

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj