RÝCHLE DORUČENIE – do 4 dní
LEŠTÍ, ZACEĽUJE A CHRÁNI VAŠE AUTO! 

 

TWX® Auto Super Vosk Pre Skvelý Lak predstavuje vosk v spreji pre vaše obľúbené vozidlo, ktorý sa používa nesmierne ľahko! Jednoducho ho nastriekajte a získate skvelý bezchybný lesk a ochranu laku, naleštených kovových dielov a plastov.

 Okamžite pridáva pôsobivý lesk

 Jednoduchá a trvácna ochrana

 Krásny a trvácny lesk

 Jednoduché nanesenie a používanie

 

Vytvorili sme produkt, ktorý poskytuje ako rýchlu alternatívu k lešteniu áut efekt vysokého lesku a hĺbkového jasu pre každodenných vodičov. Chráňte svoje auto pred škodlivým znečistením, hmyzom, znečistením od vtákov a škvrnami od vody a podobne a získajte pre svoje auto pôsobivý lesk, na ktorý ste zrejme už aj zabudli! 


TWX Auto Wax® Super vosk pre dokonalý povrch účinkuje rýchlo a používa sa veľmi ľahko – stačí kúsok prípravku nasprejovať na požadovaný povrch a zotrieť ho.

14 dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite od TWX Auto. A ak nie ste úplne spokojný so svojim nákupom, budeme vám plne refundovať vaše peniaze alebo vám zameníme tovar. Všetko čo požadujeme je, aby ste kontaktovali naše zákaznícke služby a potom nám naspäť vrátili produkt


Je pripravený s kombináciou pokročilých polymérov a plniacich látok, ktoré blokujú UV žiarenie a nečistoty z prostredia. Tento vosk tak poskytuje dlhotrvajúci a odolný lesk. Už po prvom použití tohto vosku zostane na vašom aute lesklý elegantný povrch.

TWX Auto Wax® Super vosk pre dokonalý povrch zaceľuje a leští povrch auta bez vzniku šmúh a zanechávania akýchkoľvek stôp! Je navrhnutý tak, aby chránil lak a odstránil akýkoľvek prach a odtlačky prstov. Vďaka pôsobivému lesku budete svoje auto šoférovať s hrdosťou.

NÁVOD NA POUŽITIE:

1. Nastriekajte vosk na čistý vopred navlhčený uterák z mikrovlákna a na požadovaný povrch. Na dosiahnutie najlepšieho efektu sa ubezpečte, že povrch je čistý.

2. Jemne zotierajte požadovaný povrch kruhovým pohybom.

3. Použite ďalší suchý a čistý uterák z mikrovlákna na zotretie zostávajúcej vlhkosti, SKÔR NEŽ uschne.

4. Postup opakujte, až kým nebude navoskované celé auto. Na dosiahnutie najlepšej ochrany proces pravidelne opakujte.


DOPRAVA JE ZADARMO

Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Pri každej objednávke, s celkovým počtom 2 alebo viac kusov produktu, dostanete dovoz zdarma. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

TWX® Auto Wax Super vosk pre dokonalý povrch

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj