RÝCHLE DORUČENIE – do 4 dní

ČISTÍ, OŠETRUJE A PREDLŽUJE ŽIVOTNOSŤ KOŽE! 


 Receptúra 2-v-1 – čistenie a ošetrenie

 Špinavej a vyblednutej koži dodá nový život

 Zanecháva suchý a nemastný vzhľad

 UV ochrana

 Pomáha brániť vzniku prasklín a vyblednutiu


TWX® Auto Leather zanecháva vašu kožu zamatovo hebkú na dotyk bez jej zvlhčenia či zlepkavenia. Receptúra tohto prípravku bola vytvorená tak, aby bol účinný na čistenie aj ošetrovanie. TWX® Auto Leather preniká hlboko do kože, ošetruje ju a vyživuje ju, pričom zanecháva príjemnú a nevtieravú vôňu sviežosti. Náš produkt kožu ošetruje a chráni pred prasklinami a vyblednutím a poskytuje jej dlhotrvajúcu starostlivosť, ktorú si zaslúži!

TWX® Auto Leather Čistič a Kondicionér na Kožu – prípravok typu 2 v 1, ktorý umožňuje čistiť, leštiť a ošetriť kožu jedným praktickým krokom.
14 dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite od TWX Auto. A ak nie ste úplne spokojný so svojim nákupom, budeme vám plne refundovať vaše peniaze alebo vám zameníme tovar. Všetko čo požadujeme je, aby ste kontaktovali naše zákaznícke služby a potom nám naspäť vrátili produkt

Odstraňuje špinu, telesnú mastnotu, pot, zvyšky jedla a jemné škvrny z prírodných aj umelých kožených materiálov. Funguje tak, že oddelí a zachytí častice špiny a sadzí z hĺbky pórov materiálu. TWX® Auto Leather Čistič a Kondicionér na Kožu poskytuje pri pravidelnom použití dlhotrvajúce výsledky.

TWX® Auto Leather Čistič a Kondicionér na Kožu je skvelý nielen na autá. Môžete ho použiť na kožu kdekoľvek vrátane interiérov áut, nábytku, topánok a kabeliek. Tento prípravok preniká hlboko do kože a obnovuje starú poškodenú kožu a zároveň chráni a ošetruje tú novú. Už po jednom nanesení je koža viditeľne hydratovaná a zjemnená. Po niekoľkých ošetreniach vyzerá koža ako celkom nová. 

TWX Auto Leather® Čistič a Kondicionér na Kožu pomáha predlžovať životnosť kože vo všetkých podobách. Má receptúru s vyváženým PH, ktorá obsahuje polyméry a špeciálne zloženie voskov a zjemňovačov, ktoré pomáhajú vytvoriť jemnú vrstvu, ktorá ochráni kožu na celé týždne.


Návod na použitie:

1. Fľašu dôkladne pretrepte.

2. Na čistý uterák z mikrovlákna naneste kúsok tekutiny.

3. Jemne šúchajte požadovanú kožu kruhovým pohybom, čím prípravok rovnomerne rozotriete.

4. Na dosiahnutie ideálnych výsledkov tieto kroky pravidelne opakujte. Vhodné pre rôzne typy kože vrátane interiéru auta, nábytku, kabeliek a topánok.

DOPRAVA JE ZADARMO

Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Pri každej objednávke, s celkovým počtom 2 alebo viac kusov produktu, dostanete dovoz zdarma. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

TWX® Auto Leather Čistič a Kondicionér na Kožu

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj