RÝCHLE DORUČENIE – do 4 dní

Špeciálna receptúra umožňuje... CHRÁŇIŤ A SKRÁŠLIŤ VAŠE PNEUMATIKY A NAVYŠE IM DODAŤ AJ VÝRAZNÝ ČIERNY LESK, KTORÝ SI ZASLÚŽIA!

 

 

 Najextrémnejší vlhký vzhľad – čierno-čierna farba!

 Obsahuje zvýrazňovače lesku pre lesk ako zrkadlo

 Ošetruje a vyživuje pneumatiky

 Chráni pred škodlivými vplyvmi prostredia

 

 

Gél TWX® Auto Tires sa používa jednoducho, rýchlo schne a zabezpečuje pneumatikám najlepší možný lesk! Už jediné nanesenie bude mať na vaše pneumatiky obrovský účinok a zabezpečí vám dlhotrvajúci lesk ako zrkadlo!

Naše špeciálne zloženie zahŕňa polymér na báze vody, ochrannú vrstvu silikónu na pneumatiky, ktorá umožňuje jednoduché nanesenie. Ide o gél, ktorý môžete rýchlo naniesť na ľubovoľné pneumatiky. TWX® Auto Tires Gél pre lesklé pneumatiky je navrhnutý tak, aby čistil a chránil gumené povrchy pred škodlivým UV žiarením, pričom zároveň poskytuje skutočne čistý a lesklý efekt. 
14 dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite od TWX Auto. A ak nie ste úplne spokojný so svojim nákupom, budeme vám plne refundovať vaše peniaze alebo vám zameníme tovar. Všetko čo požadujeme je, aby ste kontaktovali naše zákaznícke služby a potom nám naspäť vrátili produkt

DOSIAHNITE SKVELÝ LESK AKO V AUTOSALÓNE! TWX® Auto Tires Gél pre lesklé pneumatiky je jednou z najobľúbenejších vecí medzi milovníkmi áut. Poskytuje luxusný žiarivý čierny efekt, ktorý vám zabezpečí váš požadovaný výsledok. Získajte znova pneumatiky ako z autosalónu!

JEDINEČNÉ ZLOŽENIE! Prémiové zloženie výrobku TWX® Auto Tires Gél pre lesklé pneumatiky je to jediné, čo potrebujete na dosiahnutie suchého, výrazného a žiarivého vzhľadu. 

ĽAHKÉ POUŽITIE AJ DOMA! Nestrácajte čas pridávaním viacerých vrstiev na dosiahnutie žiarivejšieho efektu, ktorý chcete! TWX® Auto Tires Gél pre lesklé pneumatiky vám to všetko zabezpečí JEDINÝM nanesením, čím vám ušetrí čas aj peniaze!

OCHRANA VYSOKEJ TRIEDY! TWX® Auto Tires Gél pre lesklé pneumatiky l zabezpečuje trvácnu UV ochranu, ktorá zabezpečí, že vaše pneumatiky nevyblednú a nezostanú jemné a zosušené.


NÁVOD NA POUŽITIE 

1. Pred použitím gélu pneumatiky očistite a vysušte. 

2. Naneste gél na čistý uterák z mikrovlákna.

3. Vyčistite pneumatiku uterákom.

4. Počkajte 15 – 20 minút, než pneumatiky nevyschnú. Ak chcete dosiahnuť najlepšie možné výsledky, používajte na chladný povrch v tieni, mimo priameho slnečného žiarenia.


DOPRAVA JE ZADARMO

Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Pri každej objednávke, s celkovým počtom 2 alebo viac kusov produktu, dostanete dovoz zdarma. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

TWX® Auto Tires Gél pre lesklé pneumatiky

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj