RÝCHLE DORUČENIE – do 4 dní

Čistí a dezinfikuje! JEDEN PRODUKT NA CELÝ INTERIÉR AUTA!


TWX® Auto Interior je jediný prípravok, ktorý čistí, ochraňuje a dezinfikuje prakticky akýkoľvek povrch interiéru auta! Účinné zložky prípravku zabíjajú vírusy a baktérie a okamžite vydezinfikujú a vyčistia akýkoľvek povrch! Stačí ho len aplikovať a utrieť a tým dosiahnete profesionálne čistiace výsledky na akomkoľvek mieste, od palubnej dosky, až po dverový tapacír a oveľa viac!  5-hviezdičkové dôverihodné hodnotenie zákazníkov 

 Dezinfikuje a zabíja vírusy a baktérie!

 Šetrite pomocou jediného produktu pre váš interiér auta čas aj peniaze

 Skvelé pre vašu prístrojovú dosku, dverové panely

 Udrží váš interiér svieži, čistí a nový

 Čistenie bez obáv o poškodenie povrchov


Chráňte svoj interiér a udržiavajte ho v skvelom vzhľade! Vírusy, baktérie, špina, nečistoty, odtlačky prstov, mastnota, či škvrny - nemajú ani najmenšiu šancu proti nášmu unikátnemu a efektívnemu ochrannému prípravku na vaše interiérové povrchy.


TWX® Auto Interior Univerzálny Čistič Interiéru Auta používa najnovšiu nano-technológiu, ktorá účinne chráni a obnovuje interiérové povrchy. Receptúra tohto výrobku bez mastnosti a s antistatickými látkami pomáha zabrániť hromadeniu prachu, odstraňuje špinu a sadze, ako aj nežiadané zápachy a zlepšuje vzhľad interiéru auta.
14 dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite od TWX Auto. A ak nie ste úplne spokojný so svojim nákupom, budeme vám plne refundovať vaše peniaze alebo vám zameníme tovar. Všetko čo požadujeme je, aby ste kontaktovali naše zákaznícke služby a potom nám naspäť vrátili produkt


V garáži už nemusíte mať 3 alebo viac rôznych čistiacich prípravkov, aby bolo vaše auto žiarivo čisté – stačí vám len TWX® Auto Interior Univerzálny Čistič Interiéru Auta . Interiér vášho auta bude vďaka nemu vyzerať skvele ešte dlhšie. Nezostane po ňom žiadny mastný ani matný povlak – iba čistý a ošetrený povrch. Náš čistiaci prípravok obsahuje tiež prípravky na ochranu proti UV žiareniu, ktoré pomôžu ochrániť váš interiér pred poškodením UV žiarením, čím sa zabezpečí, že váš interiér dlhšie zostane ako nový.


NÁVOD NA POUŽITIE:
1. Dôkladne potraste fľašou. Na čistý uterák z mikrovlákna naneste kúsok kvapaliny. 2. Jemne utierajte požadovaný povrch kruhovým pohybom. 3. Použite ďalší suchý a čistý uterák z mikrovlákna na zotretie zvyšku. 4. Na dosiahnutie najlepších možných výsledkov znova nanášajte každé dva týždne (alebo podľa potreby). Vhodné na použitie na vinyl, kožu a plast. 


DOPRAVA JE ZADARMO

Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Pri každej objednávke, s celkovým počtom 2 alebo viac kusov produktu, dostanete dovoz zdarma. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

TWX® Auto Interior - Dezinfikuje, čistí a zabíja vírusy, mikróby a baktérie

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj