RÝCHLE DORUČENIE – do 4 dní

Jediný produkt na auto, ktorý.....

ČISTÍ, CHRÁNI A DODÁVA ŽIARIVÝ VZHĽAD!


TWX Auto Exterior® 3 v 1 Čistenie bez vody, vosk a ochrana na exteriér auta je vylepšený výrobok typu 3 v 1, ktorý vyčistí vaše auto a zabezpečí jeho ochranu bez použitia vody!

 5-hviezdičkové dôverihodné hodnotenie zákazníkov

NIE JE POTREBNÁ ŽIADNA VODA!  VYTVORENÁ POLYMÉRNA TECHNOLÓGIA 20X SILNEJŠÍ AKO AKÝKOĽVEK SEALANT ALEBO VOSK! LABORATÓRNE TESTOVANÁ TECHNOLÓGIA ŽIADNE ŠMUHY ALEBO ŠKRABANCE

Náš vývojový tím REINFORCE vytvoril detailingový produkt, ktorý je jednoduchý na domáce použitie a ktorý využíva bezvodú čistiacu technológiu a zmáčadlá na jemné, bezpečné a efektívne odstránenie mastnoty a nečistoty už pri kontakte – pričom vám zakaždým zanechá čistý, vyleštený a chránený povrch.


14 dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite od TWX Auto. A ak nie ste úplne spokojný so svojim nákupom, budeme vám plne refundovať vaše peniaze alebo vám zameníme tovar. Všetko čo požadujeme je, aby ste kontaktovali naše zákaznícke služby a potom nám naspäť vrátili produktSCHVÁLENÝ PROFESIONÁLMI V PRIEMYSLE!

TWX Auto Reinforce Express je laboratórne vyvinutý a testovaný profesionálnymi detailérmi auta z celého sveta. Žiadny ďalší sealantový produkt v skutočnosti nedokáže čistiť a zároveň aj leštiť a chrániť. REINFORCE áno!


 

Zabudnite na umyváreň na autá, pretože naša novinka vám poskytne požadovaný dokonalý vzhľad auta aj bez nej. 

 • ŽIADNE ŠMUHY ANI ŠKRABANCE. Prémiová receptúra polymérovej krycej vrstvy na auto TWX Auto Exterior® 3 v 1 Čistenie bez vody, vosk a ochrana na exteriér auta predstavuje jemný a účinný spôsob, ako auto očistiť a poskytnúť mu lesklý vzhľad pripomínajúci nový lak! Účinné zloženie s polymérmi vám zabezpečí trvácnu ochranu pred fľakmi a obnoví počiatočný lesk vášho auta. 
 • NIČÍ ŠPINU, SADZE AJ MASTNOTU. Naše zloženie 3 v 1 vám ponúka umytie auta bez vody, ochrannú vrstvu a lesk pre čistý vzhľad ako na autosalóne. Bez problémov to zvládnete aj sami doma bez potreby drahej umyvárne na auto a voskov!
 • NA VŠETKY POVRCHY. Tento sprej používame na farbu, kovové a plastové povrchy na autách, člnoch, motorkách a podobne!

  DOPRAVA JE ZADARMO

  Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Pri každej objednávke, s celkovým počtom 2 alebo viac kusov produktu, dostanete dovoz zdarma. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

  100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

  Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

  SPÔSOB PLATBY

  Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

PREUKÁZANÉ VÝSLEDKY OD MILOVNÍKOV AUTA AKO STE VY!


NÁVOD NA POUŽITIE:

1. Nastriekajte na čistú a zloženú utierku z mikrovlákna a na vonkajší povrch na Vašom aute, ktorý chcete očistiť. 2. Vybraný povrch by mal mať rozmery približne 10 x 10 cm (jeden sprej by mal vystačiť na pokrytie celej tejto plochy). 3. Začnite jemne čistiť povrch v jednom smere (napr. zľava doprava alebo sprava doľava, nikdy nie krúživým pohybom) vopred navlhčenou a zloženou utierkou z mikrovlákna. 4. Znova nastriekajte na oblasť, ktorú chcete vyčistiť, a na zloženú utierku z mikrovlákna. A znova jemne zotrite. 5. Než tak urobíte, ubezpečte sa, že na zložené utierke z mikrovlákna nezostala z prvého zotierania žiadna špina alebo štrk. Ak áno, použite jeho druhú stranu a pokračujte v zotieraní. 6. Pre dosiahnutie dokonalého výsledku použite inú čistú a suchú utierku z mikrovlákna a jemne zotrite zvyšok peny SKÔR AKO zaschne. 7. Opakujte tento postup tak dlho dokiaľ nebude čisté a lesklé celé Vaše auto. Je bezpečné na použitie na lak, kov a plast.

FAQ

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

TWX Auto Exterior® 3 v 1 Čistenie bez vody, vosk a ochrana na exteriér auta

 • Akcia platná do
 •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj